18.2 C
sâmbătă, 15 iunie 2024
AcasăSpecialSteaua, 6 accidentaţi înainte de SuperCupă

Steaua, 6 accidentaţi înainte de SuperCupă

Steaua a remizat, sâmbătă, cu Sheffield Wednesday, scor 1-1, în ultimul meci pe care campioana României l-a disputat în cantonamentul din Anglia.

Scorul a fost deschis de Adi Popa, în minutul 24, dar divizionara secundă engleză a egalat 44 de minute mai târziu.

Din păcate, Tătăruşanu, Adi Popa, Râpă, Szukala, Răduţ şi Gardoş au avut nevoie de îngrijiri medicale pe parcursul jocului amical.

Din fericire niciunul nu va fi indisponibil pentru înfruntarea, de miercuri, cu Petrolul, ce se va disputa pe Arena Naţională.

Toți portughezii vor purta tricou CR7 la EURO 2024, ca să nu mai existe dubii în legătură cu marcatorul

IlustrațiiȘ Marian Avramescu Legenda vie a fotbalului portughez Cristiano Ronaldo mai are doar câteva zile până la debutul la Turneul Final al Campionatului European...