5.5 C
marți, 19 martie 2024
AcasăSportBogdan Stancu a făcut o nouă „victimă” de marcă în Turcia

Bogdan Stancu a făcut o nouă „victimă” de marcă în Turcia

Stancu a deschis scorul în minutul 60, dar Fener a egalat pe finalul partidei, prin ”veteranul” Emre Belozoglu (39 ani), în minutul 81.

Bogdan Stancu a fost integralist şi a reuşit al 13-lea său gol în acest sezon, în 22 de partide, fiind al cincilea în clasamentul golgheterilor, după Alexander Sorloth (Trabzonspor), 21 goluri, Papiss Demba Cisse (Alanyaspor), 20 goluri, Adis Jahovic (Yeni Malatyaspor), Vedat Muriqi (Fenerbahce), câte 15 goluri.

Fenerbahce se află pe locul 5, cu 50 de puncte, iar Genclerbirligi este pe 12, cu 33 puncte.

De la Forumul Economic Mondial,  la Forumul Economic de la Saint Petersburg

Pe harta Europei există două orașe, unul de 11.000 de locuitori și altul de 5,6 milioane, care au ceva în comun: găzduiesc cele mai...

Recital de goluri la Arad! UTA și FC Voluntari au făcut spectacol în prima etapă a play-out-ului

UTA Arad a învins-o pe FC Voluntari cu scorul de 4-3, pe teren propriu, luni seară, în prima etapă a play-out-ului Ligii 1. UTA...