Folosim cookie-uri pentru a personaliza conținutul și anunțurile, pentru a oferi funcții de rețele sociale și pentru a analiza traficul. De asemenea, le oferim partenerilor de rețele sociale, de publicitate și de analize informații cu privire la modul în care folosiți site-ul nostru. Aceștia le pot combina cu alte informații oferite de dvs. sau culese în urma folosirii serviciilor lor. În cazul în care alegeți să continuați să utilizați website-ul nostru, sunteți de acord cu utilizarea modulelor noastre cookie.

REDACȚIA

 

CONTACT

 

 

ANDREEA ANDREI

Redactor Șef

 

 

EMANUELA PANĂ

Secretar-Redacție

redacție[@]romanialibera.ro

 

 

EMANOIL URSACHE

emanuel.ursache[@]romanialibera.ro

Senior Editor 

 

 

VALI IVAN

Caricaturist

 

 

ILIE ȘERBĂNESCU

Publicist comentator

 

 

EUGEN ȘERBĂNESCU

Publicist comentator

 

 

ADRIANA CONSTANTINESCU 

Columnist

 

 

EDITORIALIȘTI

Florin Budescu

Marius Ghilezan

Laurențiu Mușoiu

 

  

EVENIMENT

Catinca Giosanu - catinca.giosanu[@]romanialibera.ro

Mihai Diac- mihai.diac[@]romanialibera.ro

Ticu Ciobotaru - ticu.ciobotaru[@]romanialibera.ro

Filip Bodoc - filip.bodoc[@]romanialibera.ro

 

 

SPORT

Cătălin Mihai - cătălin.mihai[@]romanialibera.ro

 

 

INVESTIGAȚII 

Cristi Ciupercă - editoronline[@]romanialibera.ro

Narcis Daju - narcis.daju[@]romanialibera.ro

 

 

POLITICĂ 

MIHAI DIAC - mihai.diac[@]romanialibera.ro

IULIAN BUDUȘAN - iulian.budușan[@]romanialibera.ro

 

 

ECONOMIE

Florin Budescu - florin.budescu[@]romanialibera.ro

 

 

EXTERNE 

Filip Bodoc- filip.bodoc[@]romanialibera.ro

 

 

CULTURĂ

Emanoil Ursache

 

 

SĂNĂTATE

Valentina Vlădoi - editoronline[@]romanialibera.ro

 

 

Editor foto: Ciprian Grigore

DTP: Felix Ionescu, Răzvan Anișoiu, Ciprian Grigore, Marcel Stanciu

dtp[@]romanialibera.ro

 

 

Adresa redacției:  Piața Unirii 1,  Unirea Shopping Center, etaj 6, Sector 3, București

Telefon: (+40 21) 310.30.11 

Fax:(+40 21) 303.01.18