VIDEO Mirel Palada l-a agresat pe Mihai Goțiu la o emisiune de televiziune

de Mihai Diac , 13 septembrie 2017 - stire actualizata la ora 23:42, 13 septembrie 2017
Mirel Palada

Sociologul Mirel Palada l-a agresat fizic pe parlamentarul Mihai Goțiu, miecuri seară, în pauza unei emisiuni de televiune, susțin surse din cadrul postului.

Informația în acest sens a fost postată pe Facebook. Incidentul s-a produs în sediul postului B1 Tv, ai cărui reprezentanți au confirmat situația.

Mirel Palada este fost purtător de cuvânt al guvernului Ponta. Mihai Goțiu este senator USR.

Comentarii

  • Palmafina

    14 septembrie 2017 13:42

    Mirele sa lasi vo 2 si pt chioru!

    raspunde comentariului
  • Base-n-cizme

    14 septembrie 2017 8:50

    Bine i-a facut godacului hahaha...

    raspunde comentariului
  • nicu

    14 septembrie 2017 8:30

    Daca l-as prinde pe acest golan i-as aplica o corectie de nu l-ar mai cunoste nici apropiatii lui,asta sa vada el ce fel de smardoi se crede.A profitat de faptul ca invitatul sau de platou este unul civilizat si s-a simtit frustrat.

    raspunde comentariului
  • H2O

    14 septembrie 2017 7:39

    Din ce colt de tara vine acest derbedeu sinistru? Acest "sociolog" trebuie aspru pedepsit de Justitie si cat mai curand posibil !

    raspunde comentariului
  • gogu

    14 septembrie 2017 2:08

    Asta e un avertisment, probabil, de ce vor pati de acum incolo cei care mai indraznesc sa critice politica PSD. Vor lua bataie in prima faza. In faza urmatoare, daca nu se potolesc.... deja mi-e frica sa anticipez.

    raspunde comentariului
  • PSD

    14 septembrie 2017 0:47

    Palada seamna cu alt extraterestru, Codrin Stefanescu. Parca a tunat si i-a adunat in PSD. Tot felul de creaturi, care de care mai sarite de pe fix. Iar televiziunile din Romania, au devenit un fel de FIERARIA LUI IOCAN, aduc aceleasi personaje, poate poate o iesi cu bataie.

    raspunde comentariului
  • Ishvan Ivanhoe Ghiuri Pascoalete

    14 septembrie 2017 0:17

    Inca un oltean agresiv cu ardelenii! ...si SPPul ce pazea?

    raspunde comentariului
  • Mircius

    13 septembrie 2017 23:58

    Mirel Palada - un minoritar periculos.

    raspunde comentariului
  • goe

    13 septembrie 2017 23:48

    Adevarul e ca Pirel Malada nu pare a fi sanatos la cap.

    raspunde comentariului
  • node

    13 septembrie 2017 23:48

    pupa lada esti un zero barat