AFC Rapid, fără înfrângere după trei etape în Liga a cincea. Victorie clară în fața CS Pantelimon

Share

Adrian Bărbulescu 0 comentarii

Actualizat: 17.09.2016 - 20:11

AFC Rapid a terminat și a treia etapă din Liga a cincea cu o victorie: 3-0 în fața CS Pantelimon, meci disputat pe gazonul execrabil de pe stadionul Electroaparataj.

Băieţii lui Mihai Iosif au jucat în fața a peste 400 de suporteri, rapidiști înrăiți, în vreme ce pe gazde i-au susținut doar câteva zeci.

În primele minute de joc, Berechet a deschis scorul în faţa lui CS Pantelimon, echipă împotriva căreia marcase şi la juniori, informează site-ul 1923.ro.

În repriza a doua, Bărbălău şi Narcis Ioniţă marchează câte un gol şi duc tabela la 3-0.