Contact

Redacţia

SABIN ORCAN

Director Editorial

 

RĂZVAN CHIRUȚĂ

Redactor-Şef

razvan.chiruta[@]romanialibera.ro

 

SILVIU SERGIU

silviu.sergiu[@]romanialibera.ro

Senior Editor 

 

RALUCA SOFRONIE 

Coordonator Weekend 

 

GRIGORE CARTIANU

Publicist comentator

 

EDITORIALIȘTI

Marius Ghilezan

Alexandru Vlad Ciurea

 

EVENIMENT

Răzvan Prițulescu - razvan.pritulescu[@]romanialibera.ro

Cristian Hagi - cristian.hagi[@]romanialibera.ro

Ticu Ciobotaru - ticu.ciobotaru[@]romanialibera.ro

Marian Gârleanu - marian.garleanu[@]romanialibera.ro

Andrei Mărgăritescu - andrei.margaritescu[@]romanialibera.ro

 

INVESTIGATII 

Cristi Ciupercă - cristi.ciuperca[@]romanialibera.ro

 

POLITICA 

Romulus Georgescu - romulus.georgescu[@]romanialibera.ro

 

ECONOMIE

Teodora Cimpoi - teodora.cimpoi[@]romanialibera.ro

Adrian Barbulescu - adrian.barbulescu[@]romanialibera.ro

Florin Budescu

 

EXTERNE 

Gabriela Anghel - gabriela.anghel[@]romanialibera.ro

Adina Mutar - adina.mutar[@]romanialibera.ro

 

CULTURA 

Maria Capelos

 

SĂNĂTATE

Elena Marinescu

 

Editor foto: Paul Antoniu

DTP: Cecilia Bălănescu, Adrian Stan, Florin Iordache, Marcel Stanciu

dtp[@]medienholding.ro

Prelucrare foto: Florin Anghel

Corectură: Laura Vodă, Liliana Pîslaru, Livia Săvulescu

 

Adresa redacției Casa Presei Libere,  Corp A3, etaj 2, Sector 1, București

Telefon: 021.202.82.90; 0722.364.082

 

 

Redactia România Liberă ONLINE

 

facebook: romanialibera.ro

twitter: romanialibera.ro

 

Redactori online

Mihai Diac - mihai.diac[@]romanialibera.ro

Iulian Budușan iulian.budusan[@]romanialibera.ro

 

Mica publicitate


Tel.: 0747.400.300

cristian.florea[@]romanialibera.ro

Tel: 0722/480.807

[email protected]

 

Achiziții publice


Transilvania-Banat Tel.: 0723.677.354;

Sorin Enache Tel.: 0733.040.588

 

Agenții proprii de publicitate

 

BUCUREȘTI:

Agenția Bucur Obor

Șos Mihai Bravu, nr 3, sect 2 (în Magazinul Bucur Obor intrarea 30-31, vis-a-vis de Primăria Sectorului 2)

Tel: 021-252.63.01 • 021-253.26.80

bogdan.vlad[@]romanialibera.ro


Agenția Piața Presei

Pța Presei Libere, nr 1, Corp C, camera 9/parter, sector 1

Tel: 021-311.51.65 • 021-311.51.66

Fax: 0372.877.012

paula.condurache[@]romanialibera.ro

 

Agenția Cantemir

Bd. Dimitrie Cantemir nr. 21, bl. 4

ap. 4, sector 4

Tel.: 021-330.47.16 • Fax: 021-330.80.91

luminita.rodean[@]medienholding.ro

 

TRANSILVANIA-BANAT

ALBA-IULIA

Str. Mihai Viteazu nr. 4

Tel: 0358/101.823; 0724/299.577

alina.boitor[@]romanialibera.ro

 

CLUJ-NAPOCA

Str. Eroilor 10

Tel: 0723.677.353

kinga.suciu[@]romanialibera.ro

 

MUNTENIA

BRĂILA

Str. Griviţei nr. 384, et. 1 , cam. 6, interfon 12

Tel: 0339.732.510

marcela.mocanu[@]romanialibera.ro

 

DOBROGEA

CONSTANȚA

Bd. Tomis nr. 46, etaj 1

Tel: 0721.263.739

elena.matei[@]rromanialibera.ro

---------------------------------

 

România liberă este un produs al Medien Holding

 

Director vânzări

RADU GĂVRUȘ

radu.gavrus[@]romanialibera.ro

 

Echipa de vânzări 

Ani Honcioiu

Tel.: 0723.230.016

E-mail: ani.honcioiu[@]medienholding.ro

 

Director tipografie

FLAVIAN DRĂGAN

productie[@]medienholding.ro

Telefon: +40 21 202 81 60

+40 21 202 81 12

 

Director Distribuție Abonamente 

Carmen Dincă

 

Șef serviciu difuzare

Iuliana Luca

Tel.: 021 202 82 12

difuzare[@]romanialibera.ro

 

Distribuție

BURDA ROMÂNIA, AVE MM, LS TRAVEL RETAIL, CALLIOPE, EFIMERIS, MARA BUSINESS SOLUTIONS, M.A.V. PRESS

Abonamente

ABO PRESS; C.N. POȘTA ROMÂNĂ; MANPRES DISTRIBUTION, MARA BUSINESS SOLUTIONS, CALLIOPE

 

Tipografie

Sigma Media - www.sigmamedia.ro

Copyright © 2014. Toate drepturile rezervate RomaniaLibera.ro

Dezvoltat de Bluebay Design