Contact

Redacţia

 

SABIN ORCAN

Director Editorial

 

RĂZVAN CHIRUȚĂ

Redactor-Şef

razvan.chiruta[@]romanialibera.ro

 

CĂTĂLIN PRISĂCARIU

catalin.prisacariu[@]romanialibera.ro

Redactor-șef adjunct

 

PETRE BĂDICĂ

petre.badica[@]romanialibera.ro

Senior Editor

 

MIHAI DUȚĂ

mihai.duta[@]romanialibera.ro

Senior Editor

 

SABINA FATI

sabina.fati[@]romanialibera.ro

Senior Editor

 

MIRCEA MARIAN

mircea.marian[@]romanialibera.ro

Senior Editor

 

SILVIU SERGIU

silviu.sergiu[@]romanialibera.ro

Senior Editor 

 

RALUCA SOFRONIE 

Coordonator Weekend 

 

GRIGORE CARTIANU

Publicist comentator

 

EDITORIALIȘTI

Sabin Gherman

Marius Ghilezan

Răzvan Orășanu

 

INVESTIGATII 

Petru Zoltan - petru.zoltan[@]romanialibera.ro

 

POLITICA 

Romulus Georgescu - romulus.georgescu[@]romanialibera.ro

 

ECONOMIE

Adrian Barbulescu - adrian.barbulescu[@]romanialibera.ro

Florin Budescu

 

EXTERNE 

Gabriela Anghel - gabriela.anghel[@]romanialibera.ro

Adina Mutar - adina.mutar[@]romanialibera.ro

 

CULTURA 

Maria Capelos

 

SĂNĂTATE

Elena Marinescu

 

Editor foto: Paul Antoniu

Grafică: Adrian Stan, Marcel Stanciu

dtp[@]medienholding.ro

Prelucrare foto: Florin Anghel

Corectură: Laura Vodă, Liliana Pîslaru, Livia Săvulescu

 

Adresa redacției Casa Presei Libere,  Corp A3, etaj 2, Sector 1, București

Telefon: 021.202.82.90; 0722.364.082

 

 

Redactia România Liberă ONLINE

 

facebook: romanialibera.ro

twitter: romanialibera.ro

 

FLAVIA DRĂGAN

flavia.dragan[@]romanialibera.ro

Editor

 

Redactori online

Mihai Diac - mihai.diac[@]romanialibera.ro

Roxana Petre - petre.roxana[@]romanialibera.ro

Iulia Iancu - iulia.iancu[@]romanialibera.ro

 

Mica publicitate


Tel.: 0747.400.300

mica.publicitate[@]romanialibera.ro

 

Achiziții publice


Transilvania-Banat Tel.: 0723.677.354;

Sorin Enache Tel.: 0733.040.588

 

Agenții proprii de publicitate

 

BUCUREȘTI:

Agenția Banu Manta (Ne-am mutat la Casa Presei)

Bd-ul Banu Manta, nr 3, sector 1

Tel: 021-223.09.97 • 021-223.09.96

ad.manta[@]romanialibera.ro

 

Agenția Bucur Obor

Șos Mihai Bravu, nr 3, sect 2 (în Magazinul Bucur Obor intrarea 30-31, vis-a-vis de Primăria Sectorului 2)

Tel: 021-252.63.01 • 021-253.26.80

ad.bucur[@]romanialibera.ro

 

Agenția Câmpineanu (Ne-am mutat la Casa Presei)

Str Ion Câmpineanu nr 16, sector 1

Tel: 021-313.00.91 • 021-310.14.45

Fax: 021-312.47.65

ad.campineanu[@]romanialibera.ro

 

Agenția Nerva Traian (ADRESA NOUA)

Str Nerva Traian nr 5, bl M65 Tronson 1, Magazin 2, sector 3 (BLOCUL LOTO)

Tel: 021-202.81.61 • 021-202.82.05

Fax: 021-202.82.05

ad.nerva[@]romanialibera.ro

 

Agenția Piața Presei

Pța Presei Libere, nr 1, Corp C, camera 9/parter, sector 1

Tel: 021-311.51.65 • 021-311.51.66

Fax: 0372.877.012

ad.casapresei[@]romanialibera.ro

 

Agenția Cantemir

Bd. Dimitrie Cantemir nr. 21, bl. 4

ap. 4, sector 4

Tel.: 021-330.47.16 • Fax: 021-330.80.91

[email protected]

 

TRANSILVANIA-BANAT

ALBA-IULIA

Str. Mihai Viteazu nr. 4

Tel: 0258.814.872

publicitateab[@]romanialibera.ro

 

CLUJ-NAPOCA

Str. Eroilor 10

Tel: 0264.406.382 • 0264.593.625

publicitatecj[@]romanialibera.ro

 

MUNTENIA

BRĂILA

Calea Galati nr. 56, Bl. 1, Sc. E, parter

Tel: 0239.619.711;

Fax: 0339.401.073

pubbr[@]romanialibera.ro

 

PLOIEȘTI

pubploiesti[@]romanialibera.ro

 

DOBROGEA

CONSTANȚA

Bd. Tomis nr. 46, etaj 1

Tel: 0241.607.288

pubct[@]romanialibera.ro

---------------------------------

 

România liberă este un produs al Medien Holding

 

Director vânzări

RADU GĂVRUȘ

radu.gavrus[@]romanialibera.ro

 

Echipa de vânzări 

 

Ani Honcioiu

Tel.: 0723.230.016

E-mail: ani.honcioiu[@]medienholding.ro

 

Luminița Rodean 

Tel: 0744.252.157

 

Claudiu Stana

Email: claudiu.stana[@]medienholding.ro

 

Director tipografie

FLAVIAN DRĂGAN

productie[@]medienholding.ro

Telefon: +40 21 202 81 60

+40 21 202 81 12

 

Director Distribuție Abonamente 

Carmen Dincă

 

Șef serviciu difuzare

Iuliana Luca

Tel.: 021 202 82 12

difuzare[@]romanialibera.ro

 

Distribuție

BURDA ROMÂNIA, AVE MM, LS TRAVEL RETAIL, CALLIOPE, EFIMERIS, MARA BUSINESS SOLUTIONS, M.A.V. PRESS

Abonamente

ABO PRESS; C.N. POȘTA ROMÂNĂ; MANPRES DISTRIBUTION, MARA BUSINESS SOLUTIONS, CALLIOPE

 

Tipografie

Sigma Media - www.sigmamedia.ro

Copyright © 2014. Toate drepturile rezervate RomaniaLibera.ro

Dezvoltat de Bluebay Design