Ai cerut „România liberă“ la chioşcul de ziare, dar ţi s-a spus că nu a venit? Dă-ne de ştire

de Rl online , 19 martie 2017 - stire actualizata la ora 13:18, 19 martie 2017
Ai cerut „România liberă“ la chioşcul de ziare, dar ţi s-a spus că nu a venit? Dă-ne de ştire

Trimite o reclamaţie pe adresa de e-mail: [email protected]

sau prin poşta la: Casa Presei Libere, Corp A3, Etaj 2, Sector 1, Bucureşti.

Comentarii

  • Cristina Siru

    10 aprilie 2017 9:10

    Bună ziua,As dori sa cumpăr și eu unu ziar din data de 23 Ianuarie 2017, dacă mai aveți. E ziua de naștere a băiețelului meu și nu am fost pe faza sa îl cumpăr atunci.MultumescCristina

    raspunde comentariului
  • Cristina Siru

    10 aprilie 2017 9:10

    Bună ziua,As dori sa cumpăr și eu unu ziar din data de 23 Ianuarie 2017, dacă mai aveți. E ziua de naștere a băiețelului meu și nu am fost pe faza sa îl cumpăr atunci.MultumescCristina

    raspunde comentariului
  • Poştaa..

    18 martie 2017 13:35

    Va sosit ziarul.

    raspunde comentariului
  • Vartolomei clementa iasi

    15 martie 2017 9:07

    Pe traseul Copou-Podul Ros, Iasi, nici un ziar Romania Libera la chioscuri. Trebuie sa mergem la chioscul din Kaufland. Singura solutie, ne von abona.

    raspunde comentariului
  • Stati linistiti!

    07 martie 2017 16:08

    N-o cere nici draku.

    raspunde comentariului
  • vasiliu

    28 februarie 2017 16:14

    De cinsprezece ani cumpar numarul de joi pentru editorialul Alinei Mungiu-Pippidi. De ce nu mai e? Am luat deja doua numere fara. Nu o sa mai apara? Va rog precizati, noi pensionarii nu avem bani de aruncat!

    raspunde comentariului
  • N-am cerut!

    21 februarie 2017 15:52

    Nici n-am auzit ca sa o ceara cineva......Leo

    raspunde comentariului
  • ??????

    13 februarie 2017 12:01

    Mai sunt și pe la voi "comentatori" care folosesc nickname-urile altora ce fac comentarii, pentru a comenta comentariile acelora ce fac comentarii la articolele publicate ?

    raspunde comentariului
  • ??????

    13 februarie 2017 3:28

    Considerați totuși că este firesc să "păstrați" conținutul "textelor" de la comentarii ?

    raspunde comentariului
  • ??????

    13 februarie 2017 0:59

    Deși intenionam sa fac un comentariu la un articol despre "zicerile" lui Traian Băsescu, am constatat că acel comentariu a apărut la un articol despre aeroportul din Hamburg, articol fără nici un comentariu anterior, și nu precum cel despre "zicerile" lui Traian Băsescu ?

    raspunde comentariului
  • ??????

    13 februarie 2017 0:54

    Iar aveti probleme cu afișarea comentariilor ce fac observații despre funcționarea site-ului?

    raspunde comentariului
  • ??????

    13 februarie 2017 0:52
  • ??????

    12 februarie 2017 18:48

    Un comentariu care totuși a fost publicat ?

    raspunde comentariului
  • ??????

    12 februarie 2017 18:47

    Cum comentați totuși că site-ul publicației "Romania Liberă" nu apar și comentariile care fac referiri la "Codul deontologic al profesiei de jurnalist" ?

    raspunde comentariului
  • gigi

    09 februarie 2017 15:36

    Va propun sa faceti un inventar al opimemtilor precum si al "opinentilor postaci"Cele vreo unsprezece "opininii" exprimate aici , explica de ce o parte dintre cetatenii acestei actuale Romanii au stat si inca stau - cu sutele de mii, in multe orase din tara , protestand in strada.Da, ziarul vostru este in atentia unor confrati - din pacate , debusolati si - tocmai pentru asta slujesc minciuna, slujesc ipocrizia, slujesc faradelegea . O fac fara sa-si dea macar seama de asta si - nu trebuiesc nici insultati dar nici compatimiti. Da, am fost - interesat fiind de unele chestiuni ce nu apar si in web unde citesc ceace cred ca merita - e opinia mea de buna seama! si - asa este ziarul vostru este sub un permanent boicot de difuzare. Femeia - intrebata fiind, mi-a zambit complice cand i-am zis da nu prea-l gasesc la Dvs. De ce ? E sub embargou ? ea a continuat cu atentie si discretie Eu vand ceace m-i se aduce !

    raspunde comentariului
  • nu merita efortul

    08 februarie 2017 22:22

    dupa ce l-am citit si returnat imediat

    raspunde comentariului
  • tepes

    07 februarie 2017 11:31

    Da,am fost la chiosc si am cerut ziarul Romania Libera..Vanzatorul mi-a dat ziarul bucuros ca sant primul cumparator.,numai ca nu prea se vinde.

    raspunde comentariului
  • RL

    28 ianuarie 2017 17:38

    Sunt înca cozi, rabdare au, dar ziarul nu mai vine..

    raspunde comentariului
  • OBY WAN NEGHIOBI

    23 ianuarie 2017 17:10

    DA ,N-AM HARTIE IGIENICA ! TRIMITETI IMEDIAT ZIARUL VOSTRU !

    raspunde comentariului
  • Horia

    23 ianuarie 2017 1:49

    Am cumparat Romania libera de joi pentru articolul dnei Mungiu dar nu era, am luat si vineri zicand ca o fi o intarziere, dar tot nu. Anuntati online cand se reiau, ca nu mai dau banii aiurea pana atunci.

    raspunde comentariului
  • nuti

    22 ianuarie 2017 10:00

    ANAF-ul cand a trecut ultima oara pe la voi !!

    raspunde comentariului
  • CITITOR RL

    14 ianuarie 2017 15:14

    ZIARUL ROMANIA LIBERA SE CAUTA CA PAINEA CALDA LA TOATE CHIOSCURILE !

    raspunde comentariului
  • ionescu

    12 ianuarie 2017 10:40

    Cine sa cumpere asemenea ziar daca tineti pe afis temele cate o saptamana.Nu vedeti ce lene e pe voi?Apoi daca cineva posteaza o critica la adresa tiganilor ,fara jigniri,imediat cenzurati cuvantul *****,fara a sti ca asa sunt numiti in toata Europa,ba chiar ei i-si spun ******.Voi ce sunteti romani ori ****** ,ce atata frica?

    raspunde comentariului
  • ION

    11 ianuarie 2017 10:41

    Am cerut si mi sa raspuns ca nu tin hartie igienica

    raspunde comentariului
    • TORTIONAR-VISINESCU-FICIORU

      14 ianuarie 2017 15:20

      Ioane, Ioane, sincer te INVIDIEZI ! La capitolul DIVESIIUNE, MANIPULARE, INTOXICARE SI MINCIUNA, ma intreci si pe mine, abraham-coarna-KGB-istul, care am "STUDII SERIOASE" la "academia FRUNZE DIN URSS.!!

      raspunde comentariului
  • Liberalul

    06 ianuarie 2017 13:10

    Apropo de răspuns la întrebarea aveți România Liberă? -Un NU hotărât.Nu vine în oraș...Avea dreptatedin opt chioșcuri de ziare ,unde am întrebat,același răspuns.De ce oare?România liberă era căutată,aveam și abonament...Nici ziarul și nici țara,nu par libere de prejudecăți.Mă intrigă însă un faptziarul apărea când eram în echipaMoscovei,oarecum dependenți de o anume politică și nu-l găsesc când se strigă în numeroase medii de informații,că este democrație și e garantată libertatea...Evident,nici dv nu puteți face nimic.la acest afrontdeci nu ar avea rost să precizez urbea cu pricina.Îl citesc de aici!

    raspunde comentariului
  • ion

    04 ianuarie 2017 11:41

    Am cerut ,nu la unul ci la doua chioscuri.Raspunsul a fost acelasi.Nu tinem hartie igienica.

    raspunde comentariului
  • MURIBUND SI IN PUTREFACTIE

    04 ianuarie 2017 10:52

    Stati linistit tavarise liviu , pentru cititorii ZARULUI ROMANIA LIBERA tu nu esti decat un DINOZAUR bolzevico- KGB-ist, "muribund si in puterfactie"PS Tavarise "caporal " liviu, expresia "muribund si in puterfactie", o gaseste in KAPITALUL, scris de KARL MARX, dar se referea la capitalisti si nu comonisti !

    raspunde comentariului
  • liviu

    27 decembrie 2016 9:42

    Ziar plin de stiri false !! Stati linistiti !! Nimeni nu cere sa cumpere acest ziar !!

    raspunde comentariului
  • PaulLiviu

    23 decembrie 2016 21:22

    Nu am cerut și nici nu am de gând să cer vreodată

    raspunde comentariului
  • Adămiţă

    23 decembrie 2016 15:11

    E coada ca la moaste.

    raspunde comentariului
  • Krixus

    18 decembrie 2016 9:20

    Daca macar, pentru a intra in gratiile celor ce tin soarta patronilor vostri si a voastra in maini, ati face propaganda inteligenta, treaca-mearga. V-ar mai citi unul sau altul si -putini- poate ca v-ar si cumpara -. Ceeace faceti voi insa este porpanganda atat de grosiera, cum nici Scanteia anilor 50 nu a facut-o. Asa ca toate apelurile pentru sustinere sunt zadarnice de ACEASTA RL nu are chiar nimeni nevoie! E trist, e pacat, dar asta e!

    raspunde comentariului
  • Gică Umilescu

    16 decembrie 2016 1:16

    Acu' v-ați trezit?? Păi, în primăvara timpurie din 1990, "doamna" de la chioșcul de ziare aflat pe peronul stației CFR Galați dosea baloții cu toate ziarele RL! Daca cereai ziarul îți spunea - mirat-compătimitoare - că azi n-a venit. Așa a ajuns Galați orașul roșu. FSN lucra la firul ierbii, nu numai la înălțime. Manipulare ieftină dar eficientă.Dpdv al FSNPSD, femeia asta trebuia răsplătită măcar cu un certificat de revoluționar, ca atâția alții care poate nici nu se născuserăți. Măcar ea a făcut fapte de eroism pentru conducerea "revoluționară" de la acea vreme.

    raspunde comentariului
    • ion

      04 ianuarie 2017 11:47

      Q ion umilescuPai cine sa cumpere din gara ? navetistii de pe linia Barladului in nici-un caz, ei folosesc la WC hartie eco de papusoi.

      raspunde comentariului
    • ion

      04 ianuarie 2017 11:46

      Q ion umilescuPai cine sa cumpere din gara ? navetistii de pe linia Barladului in nici-un caz, ei folosesc la WC hartie eco de papusoi.

      raspunde comentariului
  • foarte prost

    14 decembrie 2016 17:04
  • Negru Vasilica